Kontenerowy wywóz gruzu i odpadów na terenie: Legnica, Lubin, Polkowice, Złotoryja, Chojnów, Prochowice, Jawor i okolice

Wywóz gruzu i odpadów. Legnica Lubin Jawor Prochowice

Kontenerowy wywóz gruzu

W naszej ofercie świadczymy usługi w zakresie wywozu i utylizacji odpadów pobudowlanych.
Gruz jest elementem każdego remontu, a dzięki naszym usługom nie muszą się Państwo martwić jego utylizacją. Posiadamy szeroką gamę wysokiej jakości kontenerów, pojemników oraz worków niezbędnych do pozbycia się gruzu.
Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych oraz do firm.

Działamy na terenie:
Legnicy,
Lubina,
Polkowic,
Złotoryji,
Chojnowa,
Prochowic,
Jawora.

Wielkość oraz rodzaj pojemnika na odpady pobudowlane jest całkowicie dostosowana do życzeń naszych klientów . Dysponujemy zarówno kontenerami jak i workami na gruz.
Wynajmowane przez nas pojemniki dzięki wytrzymałości i odporności przystosowane są do wywozu wszelkiego rodzaju nieczystości, w tym do:
— wywozu gruzu,
— wywozu betonu,
— wywozu cegły,
— wywozu płyty,
— wywozu styropianu,
— wywozu wszelkich innych odpadów pobudowlanych.

Pozbycie się gruzu staje się proste i przyjemne, dzięki możliwości dostosowania wielkości, pojemności i szerokości kontenera do Państwa potrzeb.
Oferujemy pojemniki na gruz wielkości: 2,5m (najmniejszy kontener), 3m³, 4m³, 5m³, 6m³, 7m³, 15m³ (największy kontener).

Dla Państwa wygody, dysponujemy możliwością dostarczenia kontenera bezpośrednio do miejsca powstania gruzu, śmieci i odpadów np. na posesję klientów, pod klatki, obok wejścia do bloku, jednocześnie nie utrudniając, ani nie zastawiając przejścia sąsiadom.

Czas wynajęcia kontenera dostosowujemy do zapotrzebowań naszych klientów.
Dostarczamy go na wcześniej umówione miejsce i zabieramy w wyznaczonym przez Państwa terminie.
W razie dużej ilości gruzu lub wynajęcia przez naszego klienta kilku kontenerów, zapewniamy szybkie i sprawne odebranie i opróżnianie kontenerów. Cechuje nas doświadczenie, terminowość oraz solidność.