Kontenerowy wywóz gruzu i odpadów na terenie: Legnica, Lubin, Polkowice, Złotoryja, Chojnów, Prochowice, Jawor i okolice

Wywóz gruzu i odpadów. Legnica Lubin Jawor Prochowice

Kontenerowy wywóz gruzu. Remont.

Prowadzenie każdego remontu, niezależnie od jego rodzaju oraz wielkości wiąże się z powstawaniem różnego rodzaju śmieci poremontowych, których trzeba się pozbyć.

Do odpadów powstałych w wyniku remontu można zaliczyć: gruz, różnego rodzaju płyty, resztki kafelek, deski, styropian, elementy metalowe . Najczęściej do kontenera można wrzucać także gruz zmieszany z innymi elementami śmieci powstałych podczas remontu, jak również śmieci bytowe, np. puszki i butelki plastikowe.

Część odpadów poremontowych poddaje się zniszczeniu lub bezpośredniemu składowaniu na wysypisku, a inne nadają się do recyklingu. Aby jednak poddać odpady recyklingowi, trzeba je uprzednio posegregować. Posiadamy wszelkie niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia do wywiązania się z tego zadania, dzięki czemu to nie Państwo muszą się tym martwić.

Do ilości i rodzaju odpadów poremontowych należy także dobrać odpowiedniej wielkości kontener lub w wypadku mniejszej ilości śmieci, worek lub worki na gruz.
Oferujemy kontenery na śmieci po remoncie dostępne w różnych wymiarach, zależnie od Państwa indywidualnych potrzeb. Specjalnie dla klientów indywidualnych jesteśmy zaopatrzeni w stosunkowo niewielkie pojemniki na gruz, które idealnie się sprawdzają przy wywozie wszystkich zmieszanych śmieci budowlanych powstających przy remoncie mieszkania.
Pojemniki na odpadki poremontowe dostępne są w wielkości: 2,5m (najmniejszy kontener), 3m³, 4m³, 5m³, 6m³, 7m³, 15m³ (największy kontener). Zazwyczaj przy remontach klientów indywidualnych sprawdzają się kontenery do 10m³. Do najmniejszych z nich może wejść nawet 20 50-kilowych worków . Warto przy tym wiedzieć, że ilość gruzu po remoncie typowej łazienki wynosi zazwyczaj około 20-30 worków.

Działamy na terenie Legnicy, Lubina, Polkowic, Złotoryi, Chojnowa, Prochowic oraz Jawora.
Oferowane przez nas usługi świadczymy na najwyższym poziomie.